Çalışma Sistemimiz

Kpss Koçluğu için bizimle  birlikte sizin başarınız için çalışmamızı istiyorsanız çalışma şeklimiz şu şekilde olacaktır:

Öncelikle bize hangi kpssye gireceğinizi ve okuduğunuz bölümleri söylemeniz gerekiyor.Daha sonra 2 farklı yayınevinden birer adet deneme alacaksınız.Toplam 2 denemeyi birer gün ara ile çözeceksiniz.Sonra bize toplam kaç net yaptığınız,hangi dersten kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı bildireceksiniz.Daha sonra sizinle yine facebook üzerinden bire bir konuşma yapacağız.Bu konuşma sizin yapınızı anlama, ne kadar isteyip istemediğinizi belirleme ve günlük kaç saat ayırabilirsiniz gibi konulara yönelik olacak.Daha sonrasında ise sizinle beraber sizin seviyenize uygun ilk başta 1 aylık bir çalışma programı hazırlayıp yine seviyenize uygun kaynaklar önereceğiz.Herkese aynı programı değil kişiye özel tamamen sizin seviyenize ve şartlarınıza göre hazırlanmış programlar yapacağız.Sonra ise 4-5 günde bir belirlenen tarihte ve saatte sizin gelişmenizi kontrol etmek amacıyla konuşmalarımız devam edecek.İlerleyen zamanlarda gelişmenize bağlı olarak önereceğimiz programlar ve kaynaklar değişecektir.Bu şekilde sizinle sürekli irtibatta kalarak sınava kadar ilerleyeceğiz.

Kayıt ve daha fazla bilgi için tıklayınız.

Haftalık görüşmelerin öğrenciye katkısı ne oluyor ?

Her öğrencimiz için önceden belirtilen gün ve saatte öğrencinin istediği yerden (mesennger, whatsap vs) görüşme yapılır. Öğrenci o hafta görüşme gününe kadar yapmış olduğu tüm çalışmaları not alır. Hangi konulara çalıştığını, kaç soru çözdüğünü, kaç doğru kaç yanlış çıktığını, programında nerede olduğunu not alarak görüşme zamanında hocamıza yollar. Yapılan değerlendirmeler sonucunda varsa öğrencinin hataları önlenir ve öğrenciye yeni tavsiyeler verilir. İleride muhtemel öğrencinin yaşayacağını hatalar ile konuşmalar yapılır. Öğrencinin en çok yanlış yaptığı konulara yönelik özel programlar, kamp dosyaları, özel tarama testleri oluşturulup öğrenciye ulaştırılır. Böylelikle öğrenci sıkıntı yaşadığı tüm konuları zamanla iyi seviyeye getirerek başarılı olma yolunda ilerlemeye devam eder.

Öğrenci istediği zaman istediği saatte ulaşabilir mi ?

Evet her öğrencimiz haftalık görüşmelerin dışında da istediği gün ve istediği saatte hocamıza mesaj atabilir, iletişim kurabilir. Her öğrenci ile tek tek ilgileniyoruz. Saat kaç olursa olsun farketmez  7/24 öğrencinin iletişime geçmesi yeterlidir.

Öğrencinin kaydı hangi durumda silinir ?

Tek bir durumda silinir. Sınavdan bir gün önce olsa bile öğrencinin yaptığı en ufak bir saygısızlıkta ödediği ücretin tamamı kendisine iade edilir ve kaydı silinir.

KPSS KOÇLUĞU DENEME KAMPLARI NASIL OLUYOR ?

Öğrenci belirli bir seviyeye geldikten sonra özellikle son 3 ay öğrencinin durumuna,seviyesine göre 2 haftalık veya 1 aylık özel deneme kamp programı hazırlanır. Bu programda öğrencinin hangi denemeleri çözeceği, kaç tane çözeceği, hangi aralıklarla çözeceği, nasıl ve hangi şartlar altında çözeceği, deneme analizini nasıl yapması gerektiğine dair hususlar detaylı bir şekilde anlatılır.

Öğrenci her denemesini çözdükten sonra her denemenin sonucunu ve yapamadığı soruları bize gönderir. Ayrıca deneme kamp programı sürecinde her 3 günde bir öğrenci ile görüşülerek durum değerlendirmesi yapılır.

Öğrencinin bize gönderdiği her deneme sonucu ve yapamadığı sorular kpss koçluğu ekibimiz tarafından değerlendirilir. Öğrencinin hataları, yanlışları tespit edilerek deneme kamp programı süresinde her hafta öğrenciye bu hatalarıni telafi etmek adına öneriler , tavsiyeler ve önemli hususlar rapor şeklinde iletilir. Tüm deneme kamp programı sürecinde her öğrenci yakından takip edilir.

Bu program sonunda öğrenci deneme Kampı öncesi seviyesinden % 20-%25 daha üst seviyeye çıkarak başarılı olma ihtimali artar..

Merak etmeyin.
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ. .

KPSS KOÇLUĞU TEKRAR KAMPLARI NASIL OLUYOR ?

Öğrenci bir dersi konu ve soru olarak bitirip iyi seviyeye geldiğinde 5 GÜNLÜK ÖZEL TEKRAR KAMPI dosyaları gönderilir. Burada öğrenci bitirdiği dersi 5 gün için de ona özel olarak önerilen bir şekilde tekrar ederek üst seviyeye çıkar. Örneğin tarih dersini bitiren bir öğrenciye gönderilen dosyada öğrenciye en uygun tarihi tablolu bir anlatımla anlatan kaynak tavsiye edilir ve bu kaynağa gün gün nasıl çalışılması gerektiği anlatılır. 5 gün boyunca öğrenci tekrar ettikten bölüm denemelerine geçilir ve hala en eksik konuları en çok yanlış çıkardığı konular var ise bunlar tespit edilerek bu konulara yönelik alan çalışmaları yapılır…..

Her ders için bu 5 günlük tekrar kampları uygulanarak öğrencinin o dersten %90 başarı oranını yakalaması hedeflenir.

KPSS KOÇLUĞU DOSYALAR NASIL HAZIRLANIYOR ?

1) Öğrenci Denemelerini çözüp bize geri dönüş yaptığında belirtilen saatte görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmemiz de öğrenciyi tanıma, seviyesini belirleme,hayat şartlarını zorluklarını öğrenme, istek seviyesini vs belirliyoruz.

2) Görüşmemiz gerçekleştikten sonra öğrencinin görüşme de kullandığı her cümle,her kelime psikologumuz tarafından inceleniyor.

3) Daha sonra o öğrenci için ekip olarak ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda öğrencinin profil analizini çıkarıp ona sonradan onerdigimiz her kitap için 3 tane alternatif kitap belirliyoruz.

4) Daha sonra öğrencinin önceden veya şuan yaşamış olduğu zorlukları nasıl giderebileceğine yönelik çözüm yolları arıyoruz.

5) Çıkarmış olduğumuz öğrenci profilinin yıl içinde hangi tür hataları yapabilir, bir yıl boyunca hangi yanlışları yapabilir bunları oluşturuyoruz.

6) Öğrenci için 2.toplantimizda ise tüm bu belirlediklerimizi dosyalara yazmaya başlıyor ve önereceğimiz her kitap için belirtilen 3 alternatif kitaplardan birisini belirliyoruz.

7) Daha sonra öğrencinin en verim alacaği şekilde 1 aylık ders programını hazırlayıp gönderiyoruz.

Sınava kadar ise her 4-5 günde bir görüşerek her ay dosyalar göndererek ilerliyoruz.

Bir ders üzerinde alan çalışmasını nasıl yapıyoruz?

Örneğin tarih dersinde yaptığınız konu çalışmaları sonucu Osmanlı Kültür Medeniyeti konusunu anlamadınız veya bu konu da çok yanlışınız çıkıyor. Görüşmelerimizde bunu bize bildiriyorsunuz. Bizde diğer ay bu konuyu programınıza ekliyoruz. 1 hafta boyunca diğer derslerin yanında bu konuya çalışıp sadece bu konudan yaklaşık 500-700 soru çözmenizi sistemli bir şekilde sağlıyoruz. Ayrıca yine o hafta bu konuya yönelik size nasıl çalışmanız gerektiğine dair tavsiyeler,metotlar,özel çalışma şekilleri sunuyoruz. Tüm bunlara harfiyen uyduğunuz da eksik olduğunuz konu da artık üst seviyeye geliyorsunuz ve bir sıkıntınız kalmıyor.
Hepsini tek tek halledeceğiz hiç merak etmeyin.

Bizim için hepiniz birer Türk bayrağısınız. Kpss Koçluğu olarak bizim tek amacımız her bayrağı ayrı ayrı en yüksek noktaya dikmektir.. Mücadelemiz bundan ibarettir.