KPSS DGS KOÇLUĞU DOSYALAR NASIL HAZIRLANIYOR? kpss dgs öğrencilerimiz için hazırlanan dosyalarda nelere dikkat ediyoruz? Nasıl çalışmalar yürütüyoruz?

1) Öğrenci Denemelerini çözüp bize geri dönüş yaptığında belirtilen saatte görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmemiz de öğrenciyi tanıma, seviyesini belirleme,hayat şartlarını zorluklarını öğrenme, istek seviyesini vs belirliyoruz.

2) Görüşmemiz gerçekleştikten sonra öğrencinin görüşme de kullandığı her cümle,her kelime psikologumuz tarafından inceleniyor.

3) Daha sonra o öğrenci için ekip olarak ilk toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu toplantıda öğrencinin profil analizini çıkarıp ona sonradan onerdigimiz her kitap için 3 tane alternatif kitap belirliyoruz.

4) Daha sonra öğrencinin önceden veya şuan yaşamış olduğu zorlukları nasıl giderebileceğine yönelik çözüm yolları arıyoruz.

5) Çıkarmış olduğumuz öğrenci profilinin yıl içinde hangi tür hataları yapabilir, bir yıl boyunca hangi yanlışları yapabilir bunları oluşturuyoruz.

6) Öğrenci için 2.toplantimizda ise tüm bu belirlediklerimizi dosyalara yazmaya başlıyor ve önereceğimiz her kitap için belirtilen 3 alternatif kitaplardan birisini belirliyoruz.

7) Daha sonra öğrencinin en verim alacaği şekilde 1 aylık ders programını hazırlayıp gönderiyoruz.

HER AY GÖNDERDİĞİMİZ DOSYALARDA NELER OLUYOR?

Kişiye özel 1 aylık ders çalışma programı, öğrencinin hangi derse nasıl çalışacağı, öğrencinin seviyesine uygun kaynak tavsiyeleri ve bu kaynaklara nasıl çalışacağı, her ders için tekrarları ne kadar sürede nasıl bir şekilde yapacağı, çalışma verimini arttırmak için özel tavsiyeler ve daha bir çok özel husus..

Sınava kadar ise her 4-5 günde bir görüşerek her ay kişiye özel dosyalar göndererek ilerliyoruz.

 

Kpss-Dgs Koçluğu olarak bu yıl yüzlerce öğrenciye öğrenci koçluğu yapmaktayız. Kayıtlı kpss öğrencilerimizin olduğu KPSS KOÇLUĞU facebook grubu bin kişiyi geçmiş bulunmaktadır.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek internet üzerinden başlatmış olduğumuz KPSS-DGS KOÇLUĞU ülkemizin her yerinde, her şehrinde ki öğrenciye ulaşmış ve onları başarıya ulaştırma konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

2019 Döneminde tüm ülkemizde dershanelerin başarılarını en az %30 yukarı çekmek adına bir çok dershane ile iş birliğine gideceğimizi ve ülkemizin her coğrafyasında ki bir çok dershane ile anlaşacağımızı belirtmekten büyük gurur duyuyoruz.

Yine 2019 Döneminde Büyükşehir Belediyeleri-Kaymek Kursları başta olmak üzere ülkemizde imkanı olmayan, maddi durumu yetersiz bir çok öğrencimizin yanında olacağımızı belirtiyor ve yeni dönem için kaymek kursları ile anlaşmalar imzalıyoruz.

Tüm bunların yanında yeni sezonda da birçok şehrimizde seminerlerimiz devam edecektir.

KPSS-DGS KOÇLUĞU OLARAK HER ÖĞRENCİMİZİN YANINDA OLMAYA, BAŞARIYI ÜST NOKTALARA ÇEKMEYE, HER TÜRK GENCİNİ BİR ÜST SEVİYEYE TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

DAİMA İLERİ !!!!

KPSS-DGS KOÇLUĞU
Kurucu Tekin Polat

Kayıt ve daha fazla bilgi için tıklayınız.